fredag, mai 14, 2021
Home Spille i Tune IL

Spille i Tune IL

Har du lyst til å begynne spille håndball eller fotball i Tune Idrettslag? Vi har tilbud til de aller fleste årganger. Under ser du kontaktpersoner for de forskjellige årgangene for både håndballen og fotballen. Ta kontakt for mer informasjon og for å avtale oppstart på trening.

Det er mulig å prøve ut våre tilbud 3 ganger før man bestemmer seg. Dersom du bestemmer deg for å starte i klubben melder du deg inn under “Bli Medlem” knappen på forsiden. Du finner mer informasjon om de forskjellige idrettene under fanene i hovedmenyen.

Velkommen til Tune IL!

Tune IL Håndball

Jenter 2014 – Henrik Wichstrøm Nielsen
hennie@fredrikstad.kommune.no – 913 30 630

Jenter 2013 – Kent Jonas Trinborg
kent@tunefotball.no – 481 81 440

Jenter 2012 – Emilie Kolshus
ekolshus@icloud.com – 948 45 152

Jenter 2011 – Laila Kjølberg
lailakjolb@gmail.com – 957 95 225

Jenter 2009 – Marius Andre Andersen
m_a_andersen@hotmail.com – 922 22 064

Jenter 2008 – Katrine Bjordal
katrine.bjordal@gmail.com – 997 78 467

Jenter 2007 – Carina Grandahl
carinala@online.no – 414 43 737

Jenter 2005 – Pål Robert Lystad
paal.robert.lystad@borregaard.com – 926 80 732

Jenter 2003 – Therese G. Andreassen
theresegua@gsta.no – 950 60 791

Dame 5 div – Kanjau Poya
kanjaupoya@hotmail.com – 413 41 858

Dame 6 div – Veronica Arntsen
veronica.arntsen@hotmail.com – 920 11 807

Tune IL Fotball

Gutter 2015 – Espen Skaar
espen.skaar@me.com – 957 76 587

Jenter 2014-2012 – Kent Jonas Trinborg
kent@tunefotball.no – 481 81 440

Gutter 2014 – Didrik Lund
didrik@finn.no – 976 96 941

Gutter 2013 – Julie Grotterød
oldereide@gmail.com – 979 64 420

Gutter 2012 – Espen Skaar
espen.skaar@me.com – 957 76 587

Jenter 2011-2010 – Jon Storbakken
jon_storbakken@hotmail.com – 922 52 961

Gutter 2011 – Christian Bromander
cbromander@yahoo.no – 456 67 268

Jenter 2009-2008 – Christian Bromander
cbromander@yahoo.no – 456 67 268

Gutter 2009 – Dag Martin Romslo
dm@romslo.net – 911 92 877

Gutter 2008 – Stig Atle Lauritzen
stig.lauritzen@outlook.com – 975 79 985

Jenter 2007 – Leif Willy Andersen
lei-a2@online.no – 918 00 328

Gutter 2007 – Kenneth Reid
kennethreid@hotmail.com – 917 00 170

Gutter 2006 – Emil Boivie Hansen
958 90 745

Gutter 2005 – Håvard W. Karlsen
havardk@viken.no – 906 61 355

Gutter 2004-2002 – Amir Mrakovic
mrakovic75@yahoo.no – 930 03 692

Menn senior A-lag – Kent Jonas Trinborg
kent@tunefotball.no – 481 81 440