HÅNDBALLTRENERE OG LAGLEDERE 2022/23

ÅR LAG ROLLE NAVN E-POST TLF NR
J6 Jenter 2016 Trener Ida Lied Mortensen ida_lied@hotmail.com 45211218
J7 Jenter 2015 Trener

Lagleder

Kristin Bråthe

Henning Herfjord

kbb@sarpsborg.com

henning@tuneil.no

90071825

95276946

J8 Jenter 2014 Trener

Lagleder

Mina Titlestad

Linda Klefbek

minatitlestad04@gmail.com

lindaklefbeck@outlook.com

95550160

 

J9 Jenter 2013 Trener

Lagleder

Marie Borge

Kent Trinborg

marieols@live.no

kentjtrinborg@gmail.com

97627087

48181440

J10 Jenter 2012 Vi har dessverre ikke lag i denne årsklassen, ta kontakt med alderstrinnet over
J11 Jenter 2011 Trener

Lagleder

Rina Johansen

Laila Kjølberg Klonteig

johansen_rina@hotmail.com

lailakjolb@gmail.com

40857053

95795225

J12 Jenter 2010 Vi har dessverre ikke lag i denne årsklassen, ta kontakt med alderstrinnet over
J13 Jenter 2009 Trener

Lagleder

Lagleder

Marius Andersen

Berit Gravdahl Lyche

Charlotte Brill

m_a_andersen@hotmail.com

beritgravdal@hotmail.com

charlotte.brill@hotmail.no

46833626

45053051

47236340

J14 Jenter 2008 Vi har dessverre ikke lag i denne årsklassen, ta kontakt med alderstrinnet over
J15/J16 Jenter 2007 Trener

Lagleder

Roy Trinborg

Anette Paul

rtrinborg@gmail.com

nilsenanette@hotmail.com

97662629

92287599

J17-20 Jenter 2006-02 Trener Hans Christian Holstangen holstangen@gmail.com  90654386
Senior          K5 Trener

Lagleder

Lagleder

Thomas Haglund

Marthe Jakobsen

Veronica Kristin Arntsen

haglund507@gmail.com

Marthe_rbk@hotmail.com

veronica.arntsen@hotmail.com

97757861

 

92011807