Kontakt Tune IL Håndball

HÅNDBALLSTYRET 2018/19

Thomas Kolshus – Leder
thomas@tunehandball.no – Tlf: 907 66 447

Karianne J. BergmanNestleder
karianne@tunehandball.no – Tlf: 404 48 054

Eirik K. KlonteigKasserer, økonomi
eirik@tunehandball.no – Tlf: 958 03 275

Pål Berg OlsenSekretær
pbolsen72@gmail.com – Tlf: 419 01 027

Christer HalvorsenDugnadsansvarlig
chhalvor@online.no – Tlf: 482 80 285

Thomas HaglundHall og materialansvarlig
marithom@getmail.no – Tlf 977 57 861

Marius Andersen – Sportslig leder
m_a_andersen@hotmail.com – Tlf 922 22 064

Heidi Braathen – Medlem og kamrapportansvarlig
th-arb@online.no – Tlf 928 43 187

 

ØVRIGE KONTAKTPERSJONER:

Kenth Rune Bang – Dommerkontakt
krbang@gmail.com – Tlf 950 60 750

Azra Bø Delich – Omberammingsansvarlig
azra_2302@hotmail.com – Tlf 995 34 861

Kaisa Kristiansen – Kioskansvarlig
Kaisa_Kristiansen@hotmail.com – Tlf 954 76 620

Sportslig utvalg:
Christin Sande – Sportslig
christsa@ostfoldfk.no – Tlf 992 44 236

Elin Brudalen – Sportslig
elin@km.no – Tlf 47296710